Álláslehetőség - Pénzügyi tanácsadó, Szolnok

Az FHB Bankcsoport új munkatársat keres az FHB Bank Zrt. szolnoki fiókjába, a következő pozícióba: PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ SZOLNOK

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát juttassa el az allas@fhb.hu e-mail címre, a levél tárgyában megjelölve a pályázó nevét valamint a megpályázni kívánt pozíciót és várost. Jelentkezési határidő: 2012. július 03.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • banki és biztosítási termékek aktív értékesítése,
  • ügyfélszolgálati tevékenység ellátása,
  • új ügyfelek akvirálása,
  • részvétel a fióki back office feladatok végrehajtásában.

Az ideális jelölt:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • legalább 2 éves banki termékek értékesítésében szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • értékesítési képessége kiváló
  • ügyfélorientált, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készsége kitűnő,
  • az MS Office programok gyakorlott felhasználója.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • jelzáloghitel termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • értékpapír jogi vizsga megléte,
  • valutapénztáros és valuta-ügyintéző képzettség,
  • angol és/vagy német nyelvtudás,
  • azonnali munkába állás.