Álláslehetőség Corporate banki gyakornok

Bankunk, a Commerzbank Zrt. gyakornoki programjába keres munkatársat kecskeméti helyszínre, 1 éves, teljes munkaidőben történő elfoglaltsággal a Központi Vállalati Ügyfélszolgálat munkájának segítése, támogatása céljából.

  • Időtartam: egy éves határozott idő
  • Kezdés: mihamarabb
  • Jelentkezés: hr.budapest@commerzbank.com címen várjuk az önéletrajzokat.
  • Jelentkezési határidő: 2016. 10.16

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi tanulmányok, vagy a tanulmányok befejezése óta eltelt maximum 1 év
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség, rugalmasság, ügyfélcentrikusság
  • aktivitás, önállóság
  • precizitás
  • magas szintű együttműködési készség, csapatszellem - egyúttal aktív, önálló munkavégzési hajlam

Feladatok:

  • vállalati ügyfelekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása a Központi Vállalati Ügyfélszolgálat területén
  • Ügyfélszolgálat munkájának segítése, amely többek között magában foglalja:
    • számlainformáció nyújtását telefonon és írásban;
    • bankigazolások előkészítését;
    • betéti- és kölcsönügyletek technikai támogatását;
    • hatósági megkeresések feldolgozását.

Amit kínálunk:

  • tapasztalatszerzés Németország 2. legnagyobb bankjának magyarországi leányvállalatánál;
  • a gyakorlati időre kiemelten versenyképes bérezés és kompenzációs csomag;
  • támogató környezet, fiatalos és dinamikus csapattal
  • rotációs hét, mely során bepillantás nyerhető a bank többi területének működésébe.