Állásajánlat - Tudományos munkatárs-projektmérnök

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Logisztikai és Gyártástechnikai Intézete (BAY-LOGI) az Észak-magyarországi régió vezető alkalmazott kutatás-fejlesztéssel foglalkozó kutatóintézete Szerkezetintegritási Osztályára új munkatársakat keres

Tudományos munkatárs/Projekt mérnök  munkakörbe miskolci munkavégzéssel

Munkakör:

  • A Szerkezetintegritási Osztály alap és alkalmazott kutatási projektjeinek szakmai megvalósításában, mérnöki virtuális laborfejlesztésben való közreműködés
  • Szakmai dokumentációs anyagok, jelentések készítése, (magyar és angol nyelven)

Elvárások:

  • felsőfokú (MSc) gépészmérnöki végzettség,
  • Mérnöki szimulációs és tervező eszközök ismerete,
  • Mérnöki méretezési eljárásokban való jártasság,
  • aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban,
  • együttműködő készség, kreativitás, strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet, problémamegoldó képesség, rugalmasság, igényesség, precizitás, pontosság,
  • útmutatások alapján önállóan dolgozik, képes idejét beosztani, a feladatokat priorizálni,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent

  • PhD fokozat gépészmérnöki vagy kapcsolódó tudományokból
  • Vegyipari gépészeti, technológiai vagy anyagtudományi ismeretek
  • Matematikai szoftverek (pl. Matlab) ismerete
  • EU-s és hazai kutatási projektek megvalósítási tapasztalatai,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi légkör, színvonalas munkakörnyezet,
  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító önálló feladatok.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre küldje el 2013. február 08-ig.

Jelentkezés e-mail címen: Zoltan_489821_85@client.topjob.hu