Állásajánlat - Minőségbiztosítási mérnök

A Pridgeon and Clay amerikai tulajdonú multinacionális cég, amely premium minőségű fém alkatrészeket gyárt az autóipar számára. A magyarországi gyár, amely Apostagon található (Dunaújvárostól 8 km-re), 2001-ben került a Pridgeon and Clay cégcsoport tulajdonába. Vállalatunk célja, hogy megtalálja azon magas technikai tudással rendelkező munkavállalókat, akik hozzájárulásával fenntarthatjuk a folyamatos fejlődést és újabb sikereket érhetünk el a termelés és a minőség területén.

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • minőségügyi problémák megoldása,feltárása, a vevői panaszok kezelése
  • vevői elégedettség javítása
  • a cég képviselete vevőink felé
  • belső folyamat/rendszerauditok koordinálása, lebonyolítása
  • részvétel termékfejlesztési folyamatban a minőségbiztosítást érintő kérdésekben
  • vevői elégedettség mérése, kiértékelések készítése,
  • részvétel a minőségbiztosítási rendszer fejlesztésében.

Elvárások:

  • legalább 3 éves autóipari minőségbiztosítási tapasztalat,
  • mérnöki végzettség,
  • autóipari gyártási minőségbiztosítási rendszerek ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ügyfélközpontú üzleti gondolkodás,
  • 8D, FMEA, PPAP, APQP ismerete,
  • eredményorientáltság és értékközpontúság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • multinacionális környezet
  • fejlődési lehetőség

munkavégzés helye: Apostag

Jelentkezés e-mail címen: Pridgeon_489953_100@client.topjob.hu